Mersin Flatrack Lashing

Mersin lashing taleplerimiz için GG İklim Grup Liman Hizmetleri A.Ş. firmamızın uzman ekiplerinden hizmet alabilirsiniz. Mersin bölgesi Türkiye’nin Akdeniz, İç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin önemli çıkış kapılarından biridir. Özellikle Türkiye üzerinden Irak, İran, Suriye gibi sınır komşularına gerçekleştirilen Transit ticaretin merkezidir.

Mersin liman lashing işlemlerinin yanında, bölgedeki İskenderun Lashing, Gaziantep Lashing, Niğde Lashing, Nevşehir Lashing, Kayseri Lashing, Antalya Lashing talepleriniz de yine bölgedeki uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

En hızlı, profesyonel ve maliyet avantajı sağlayacak şekilde servis vermeyi hedef alan GG İklim Grup Liman Hizmetleri A.Ş firmamızdan Mersin liman ve bölgedeki fabrikalardaki lashing talepleriniz için hizmet alabilirsiniz.

GG İklim Grup Liman Hizmetleri A.Ş. Uluslararası CTU ( IMO / ILO / UNECE Code of Practice for Packaging of Cargo Transport Units ) standartlarına uygun olarak lashing hizmeti vermektedir.

Size uygun çözümleri birlikte bulalım.