Biz Kimiz?

GG İKLİM GRUP LİMAN HİZMETLERİ A.Ş. 2004 yılında kurulmuş olan İKLİM GRUP LİMAN HİZMETLERİ firmasının devamı olarak 2017 yılında kurumsal kimliğiyle faaliyete başlamıştır. Uzman ve tecrübeli kadrosu ile Türkiye limanlarında, gemilerde, serbest bölgelerde ve fabrikalarda lashing, unlashing, brandalama, gemi proje yükleme, kasalama, ambalajlama, shrink wrap ve flexitank fitting hizmetleri sunmaktadır.

Bütün faaliyetlerimizi, uzman kadromuzla birebir yönetip yüksek hizmet kalitesi sunmak hedefiyle kurulmuş firmamız, yük emniyeti konusunda uluslararası kuruluşların belirlediği standartlar ve kurallar çerçevesinde kaliteli hizmet sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

GG İKLİM GRUP LİMAN HİZMETLERİ A.Ş. Uluslararası denizyolu,  karayolu, demiryolu ve havayolu taşımalarına konu yüklerin en güvenilir ve sağlam şekilde transferinin yapılması konusunda ihracat firmalarına ve lojistik partnerlerine yük emniyetinin sağlanması konusunda teknik destek sağlamaktadır.

Uluslararası denizyolu, karayolu ve demiryolu yüklemelerinde; yük ve konteyner sabitleme (lashing), çözme (unlashing), branda, kasalama ve ambalajlama, gemi proje yükleme, shrink wrap ve flexitank fitting servislerini yerinde sağlamaktayız.

Hizmetlerimizden Türkiye limanlarının tümünde, serbest bölgelerde, sanayi bölgelerinde ve fabrikalarda 7/24 faydalanabilirsiniz. İş yapmakta olduğumuz firmalara kusursuz hizmet sunabilmeyi hedefleyen ekibimizle sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Size uygun çözümleri birlikte bulalım.