İzmir Flatrack Lashing

İzmir Lasing, Alsancak Lashing, TCE EGE Lashing, Nemport Lashing ve APM Terminal Lashing hizmetlerinin tamamını merkezi İzmir olan GG İklim Grup Liman Hizmetleri A.Ş. firmamızdan en çabuk ve uygun maliyetlerle sağlayabilirsiniz.

GG İklim Grup Liman Hizmetleri A.Ş. Uluslararası CTU ( IMO / ILO / UNECE Code of Practice for Packaging of Cargo Transport Units ) standartlarına uygun olarak lashing hizmeti vermektedir.

İzmir bölgesi özellikle flatrack yüklemeleri başta olmak üzere proje yüklemelerinin önemli bir bölümünü elleçlemektedir. İzmir bilindiği gibi Türkiye’nin Akdeniz, İç Anadolu ve Marmara bölgelerinin önemli ve öncelikli çıkış kapılarındandır.

İzmirde Alsancak, TCE EGE Aliağa, Nemport Aliağa ve APM Terminalleri başta olmak üzere 4 büyük konteyner limanı bulunmaktadır. Firmamız bu limanlardan aktif olarak operasyonlar gerçelşetirmektedir.

Ayrıca İzmire bağl sanayi bölgelerinde ( Kemalpaşa – Çiğli Organize – Gaziemir Organize – Menderes – Torbalı- Aliğa..vb ) fabrikalarda, organize sanayi bölgelerinde ve serbest bölgelerde GG İklim Grup Liman Hizmetleri A.Ş. firmasından lashing, brandalama ve diğer hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Size uygun çözümleri birlikte bulalım.