İstanbul Yat ve tekne Lashing

İstanbul yat ve tekne lashing hizmetleri konusunda GG İklim Grup Liman Hizmetleri A.Ş. firmamızın tecrübesinden yararlanabilirsiniz. İstanbul bölgesinde bulunan marina bölgelerinde ve tersaneler bölgesinde yoğun olarak yat ve tekne üretimi gerçekleştirilmektedir. Türkiyenin önemli ticari ürünlerinden biri haline dönüşme yolunda hızla ilerleyen yat ve tekne ihracatı beraberinde bu değerli ve hassas yüklerin lojistiği konusunda da önemli gereksinimleri doğurmuştur.

Yat ve tekne lashing hizmetinde önemli olan malzemenin denge noktalarının doğru hesaplanması, taban alanlarının ölçümlerinin doğru yapılarak uygun cradle – sehpaha hizmetlerinin alınması, doğru paketleme yöntemleri kullanılması ( örnek : shrink wrap ) ve en doğru malzeme ile lashinginin yapılması büyük önem taşımaktadır.

GG İklim Grup Liman Hizmetleri A.Ş. firmasından bu hizmetleri sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için operasyon@ggiklim.com adresinden bizlere ulaşabilir, yat ve tekne lashing görsellerimizden projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Size uygun çözümleri birlikte bulalım.