Balıkesir Flatrack Lashing

Balıkesir lashing, brandalama ve shrink wrap operasyonlarımızdan görsellerin bir bölümüne bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi bata olmak üzere Bandırma ve diğer ilçelerinde de farklı sanayi firmalarına hizmet verilmektedir.

Balıkesir bölgesinden yapılan proje kargo ve makine yüklemelerinde İzmir merkezimizden hizmet vermekteyiz. Ortalama 4 saat içerisinde lashing ve branda taleplerinizi karşılayabiliyoruz. Balıkesir çıkışlı denizyolu yüklemelerinde İzmir TCE EGE, İzmir Nemport, İzmir APM ve İzmir Alsancak terminalleri genellikle tercih edilmektedir. Alternatif olarak Bandır, Bursa Gemlik limanları ve İstanbul & İzmit limanlarından çıkışlar gerçekleştirilebilmektedir.

Balıkesir lashing, Balıkesir brandalama, Balıkesir shrink wrap, Balıkesir kasalama, Balıkesir ambalajlama ve diğer lojistik talepleriniz için GG İKLİM GRUP LİMAN HİZMETLERİ A.Ş. firmasından hizmet alabilirsiniz.

GG İklim Grup Liman Hizmetleri A.Ş. Uluslararası CTU ( IMO / ILO / UNECE Code of Practice for Packaging of Cargo Transport Units ) standartlarına uygun olarak lashing hizmeti vermektedir.

Size uygun çözümleri birlikte bulalım.