Aydın Flatrack Lashing

Aydın lashing, brandalama ve shrink wrap operasyonlarımızdan görsellerin bir bölümüne bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Aydın ticaret hacmi olarak ihracat bazında 22. Sırada yeralmaktadır. Aydınd endüstriyel üretim bakımından çeşitlilik gösteren bir yapıya sahip olmakla beraber temel üretim gıda sektörü üzerine yoğunlaşmıştır.

Aydın bölgesinden yapılan proje kargo ve makine yüklemelerinde İzmir merkezimizden hizmet vermekteyiz. Ortalama 4 saat içerisinde lashing ve branda taleplerinizi karşılayabiliyoruz. Aydın çıkışlı denizyolu yüklemelerinde İzmir Alsancak, İzmir TCE EGE, İzmir Nemport ve İzmir APM terminalleri genellikle tercih edilmektedir.

Aydın lashing, Aydın brandalama, Aydın shrink wrap, Aydın kasalama, Aydın ambalajlama ve diğer lojistik talepleriniz için GG İKLİM GRUP LİMAN HİZMETLERİ A.Ş. firmasından hizmet alabilirsiniz.

GG İklim Grup Liman Hizmetleri A.Ş. Uluslararası CTU ( IMO / ILO / UNECE Code of Practice for Packaging of Cargo Transport Units ) standartlarına uygun olarak lashing hizmeti vermektedir.

Size uygun çözümleri birlikte bulalım.