Proje yükleriniz için yeni nesil paketleme : Shrinkleme yöntemi

Değerli arkadaşlar,
GG İKLİM GRUP LİMAN HİZMETLERI A.S. olarak sizlerin de desteğiyle servis ağımızı ve kabiliyetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Öncelikle teşekkürler.

Shrink. Paketleme anlamında son yıllarda özellikle Kuzey Amerika ve Avrupada popülerleşmeye başlayan bir üründen bahsetmek istiyoruz. Bu yöntemin adı shrinkleme yöntemi. GG İKLİM GRUP LIMAN HİZMETLERİ A.S. olarak siz değerli müşterilerimize bu ürün hakkında bilgilendirme yapmak ve haihazırda gerçekleştirdiğimiz shrink uygulamalarını sunmak istiyoruz.

Shrinkleme Yöntemi : 

Shrinkleme yöntemi kısa ve uzun süreli olarak tüm endüstriyel ürünlerin ambalajlanmaında kullanılabilen yeni bir yöntemdir. Stoklama için ideal bir yöntemdir. Açık havada uzun süreli depolamaya olanak sağlandığından hangar ve dopalama maliyetleri anlamında ciddi avantajlar sağlamanıza olanak vermektedir. Farklı ölçülerde shrinkleme malzemeleriyle, küçük bir parçadan büyük bir binaya kadar her parçayı komple kaplayabilmenize olanak sağlar.

Özellikle tente, naylon, branda gibi geleneksel ambalajlama ürünlerine göre daha dayanıklı bir malzeme olduğundan uzun süre kullanılabilir. Uygulanan sistemle örtülen malzemeyi tamamen sararrak, depolama
ve nakliye aşamasında sürtünmeden kaynaklanan zararları minimuma indirmenize yardımcı olmaktadır.
Malzemelerinizin üretimden çıktığı şekliyle temiz ve hasarsız şekilde müşterinize ulaşımında en etkili yöntemlerin başında gelir. Özellikle malzeme üzerindeki boyanın korunmasına cok büyük katkı sağlar ve tamamen üretim bandından çıktığı hali ile müşterinize ürününüzün ulaştırılmasına imkan verir.

Su geçirmez bir malzemedir. Kaplanan ürünleriniz temiz ve kuru kalır. Ayrıca UV ( ULTRAVIOLE ) güneş ışınlarına karşı koruycududur. Korozyon engelleyicidir. Stoklama sonrası ağır temizlik gereksinimini ortadan tamamen kaldırmaktadır.

GG İKLİM GRUP LİMAN HİZMETLERİ A.S. olarak shrinkleme için arzu edilen renkte malzeme kullanabilir, ya da beyaz malzeme üzerine firmanızın logosunu, siparis numarasını ve benzeri belirtmek istediginiz detayları shrinkleme islemi tamamlandıktan sonra ekleyebilirsiniz. GG İKLİM GRUP LİMAN HİZMETLERİ A.S. shrinkleme uygulamaları hakkındaki daha fazla görsele ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak için www.ggiklim.com web sitesinden, shrinkleme başlığından, bültenlerimizden ve bloglarımızdan bilgi alabilirsiniz…

 

,
Önceki yazı
STANDART ( DRY ) KONTEYNER ÖLÇÜLERİ
Sonraki yazı
Lashing Uygulamalarında Ahşap Kullanımı – ISPM 15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü